top of page

«Нумо, хлопці» разом з ДСНС

8 грудня в рамках місячника знань правил безпеки життєдіяльності працівники ДСНС в Миколаївській області завітали до загальноосвітньої школи № 60 та провели змагання «Нумо, хлопці».

Хлопці 7,8 класів під час змагань продемонстрували свої вміння та навички, силу духу та спритність. Співробітники Служби порятунку разом із представниками Федерації підводної діяльності та спорту Миколаївської області та адміністрацією школи підготували для команд-учасників різні випробування. Юнаки показали прагнення до перемоги, а разом із тим командний дух та власну майстерність. Переможці визначалися окремо в кожному із етапів «Нумо, хлопці!».

За результатами запеклої боротьби, перше місце у конкурсі «Пожежна естафета» посіла команда 8-го класу, швидше всіх змотали пожежний рукав учні 7-Б класу, «Перетягування канату» принесло першість учасникам з нову ж таки 8-го класу, швидше всіх «врятували потерпілого» учасники 7-А класу, «В одній зв’язці» швидше всіх подолали дистанцію учні 7-Б класу, найкращі навички у справі «Порятунку на воді» продемонструвала команда 8-го класу, конкурс «Вперед у бій» виграли учні 8-го класу, а «Смугу перешкод» найшвидше подолали учні 7-А класу. А кращими вболівальниками стали дівчата із 7-А класу. Протягом змагань вони найактивніше підтримували учасників, дарували присутнім свій веселий настрій.